Бренд:
Код товару:
D-LM-A4 125 3-в-1
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Офісний ламінатор 3 в 1.
У даній моделі поєднані три функції: ламінатор + роликовий різак з трьома типами різання (прямий різ, фігурний рез «хвиля», мікроперфорація) + Заокруглювач кутів.
Малобюджетний і функціональний.
Рекомендації: для офісних робіт, де необхідне використання різної товщини плівки до 125 мк.
Максимальний формат ламінування - 232 мм.
Розігрів 3-5 хвилин.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 125 мк.
Можливість холодного ламінування, ламінування фотографій.
| Характеристики | |
| Вага | 1,3 кг |
| Максимальна товщина плівки | 125 мкм |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Реверс | є |
| Робоча температура | 135°C |
| Розміри | 385х100х135 мм |
| Фольгування | немає |
| Формат | А4 |
| Швидкість ламінування | 26 см/хв |





































































































