- Бренд:
- Код товару:D-DK-03
- Доступно:В наявності
403 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Підтримувані сокети: Intel: 1700/1151/1150/1155/1156/775, AMD: FM2+/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2
Потужність, що розсіюється 100 Вт
Роз"єм для підключення вентиляторів - 3-pin
Максимальна швидкість обертання - 1600 об/хв
| Характеристики | |
| Socket 1150 | Є |
| Socket 1151 | Є |
| Socket 1155 | Є |
| Socket 1156 | Є |
| Socket 1200 | Ні |
| Socket 1366 | Ні |
| Socket 1700 | Є |
| Socket 2011 | Ні |
| Socket 2011-3 | Ні |
| Socket 2066 | Ні |
| Socket 775 | Ні |
| Socket AM1 | Ні |
| Socket AM2 | Є |
| Socket AM2+ | Є |
| Socket AM3 | Є |
| Socket AM3+ | Є |
| Socket AM4 | Ні |
| Socket AM5 | Ні |
| Socket FM1 | Є |
| Socket FM2 | Є |
| Socket FM2+ | Є |
| Socket SP3 | Ні |
| Socket TR4 | Ні |
| Socket TRX4 | Ні |
| Вага | 250 г |
| Висота системи охолодження | 63 мм |
| Габарити, мм | 120 х 120 х 63 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 1600 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 100 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 26.4 |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Підсвічування | Ні |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Повітряний потік | 58.4 CFM |
| Призначення | для процесора |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | кулер |
| Тип підшипника | гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 3-Pin |















































































































































