- Бренд:
- Код товару:TU-W4265LB
- Доступно:Немає в наявностi
2 499 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Кронштейн ATG W4265LB - ідеальний вибір для кріплення вашого телевізора з діагоналлю від 42" до 65" на стіні. Завдяки універсальній сумісності з VESA 400x400 мм - 100x100 мм, цей кронштейн підходить для більшості моделей телевізорів. Він має максимальне навантаження до 50 кг, що забезпечує надійне кріплення вашого телевізора. Кронштейн дозволяє швидко і легко регулювати положення екрана відповідно до вашого бажання. Кронштейн ATG W4265LB забезпечує похилий та поворотний режими, дозволяючи налаштувати кут нахилу від -10° до +5°. Мінімальна відстань від стіни складає всього 70-400 мм, що дозволяє зберегти простір і створити сучасний вигляд вашого приміщення.
| Характеристики | |
| Вага | 5,56 кг |
| Виробник | ATG |
| Гарантія | 60 міс |
| Діагональ екрана | 42-65" |
| Колір | Чорний |
| Країна | Україна |
| Максимальне навантаження, кг | 50 кг |
| Матеріал корпусу | метал |
| Призначення | для телевізора, для монітора |
| Стандарт VESA | 100x100 мм-400x400 мм |
































































































































