- Бренд:
- Код товару:TU-W2450AB
- Доступно:Немає в наявностi
769 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Кронштейн похило-поворотний для телевізорів з діагоналлю 24”-50”, максимальне навантаження 30 кг, кут нахилу -10°~+5°, кут повороту 180°, відстань від стіни 65-200 мм.
| Характеристики | |
| Виробник | ATG |
| Гарантія | 60 міс |
| Діагональ екрана | 24-50" |
| Колір | Чорний |
| Країна | Україна |
| Максимальне навантаження, кг | 30 кг |
| Призначення | для телевізора |
| Стандарт VESA | 75x75 мм, 200x200 мм |





































































































