- Бренд:
- Код товару:D-N5MF
- Доступно:Немає в наявностi
2 700 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Вбудовані вентилятори з RBG-підсвічуванням 4х120 мм.
N5-MF поставляється з попередньо встановленими чотирма вентиляторами з RBG-підсвічуванням розміром 120 мм, що забезпечує неперевершену вентиляцію і яскраві RBG-ефекти.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | Ні |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Бічна панель (опція) | Ні |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага | 3.6 кг |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Висота | 450 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Глибина | 437 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | Ні |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Black |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 158 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 365 мм |
| Матеріал корпусу | метал/акрил |
| На бічній панелі | Ні |
| На верхній панелі | Ні |
| На задній панелі | Ні |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | Ні |
| Наявність бокового вікна | Є |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри корпусу | 437 х 200 х 450 мм |
| Розташування блоку живлення | Нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | Є |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Ні |
| Ширина | 200 мм |











































































































