- Бренд:
- Код товару:D-Z10DUO
- Доступно:В наявності
5 262 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Корпус Zalman Z10 Duo для сучасної домашньої чи ігрової станції, сумісний із актуальними компонентами.
У комплекті дві передні панелі – на вибір: у вигляді сітки та загартованого скла. Панель у вигляді сітки гарантує активний обдув компонентів і надійно захищена від попадання пилу спеціальним фільтром. Через прозору скляну панель добре видно світло вбудованих вентиляторів.
Чотири попередньо встановлені ARGB вентилятори з Infinity Mirror та оптимізована вентиляція забезпечують швидке розсіювання тепла в корпусі.
ARGB хаб та верхня кнопка керування забезпечують різноманітні RGB-ефекти. Підключіться до 5-вольтового RGB-роз’єму материнської плати для створення різних режимів освітлення.
Вертикальний кронштейн для відеокарти в комплекті.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | ні |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Бічна панель (опція) | 2 x 120 мм |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага | 9 кг |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Висота | 488 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Глибина | 481 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | Ні |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Black |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 173 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 395 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | Ні |
| На верхній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| Наявність бокового вікна | Є |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри корпусу | 220 х 488 х 481 мм |
| Розташування блоку живлення | Нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | Є |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Ні |
| Ширина | 220 мм |








































































































































