- Бренд:
- Код товару:D-T3PLUS
- Доступно:Немає в наявностi
1 851 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Корпус T3 Plus - це стильний і функціональний комп'ютерний корпус, який забезпечує чудову продуктивність і ефективне охолодження для системи. Корпус виконаний у класичному чорному кольорі та має елегантний дизайн, який легко впишеться в будь-яке робоче або ігрове середовище.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | Ні |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Бічна панель (опція) | Ні |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага | 3.6 кг |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 1 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | Ні |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | Ні |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 2 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Black |
| Максимальна висота кулера CPU | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 290 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | Ні |
| На верхній панелі | Ні |
| На задній панелі | Ні |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | 120 мм |
| Наявність бокового вікна | Є |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Передня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри корпусу | 422 х 206 х 355 мм |
| Розташування блоку живлення | - |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ATX |
| Функція PFC | Ні |














































































































