- Бренд:
- Код товару:D-P10NAMUWHITE
- Доступно:В наявності
3 656 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
P10 Namu з дерев’яними елементами привносить тепло та вишуканість у облаштування вашого робочого простору, бездоганно поєднуючи функціональність із дизайном інтер’єру.
Високоякісне загартоване скло
Високоякісне загартоване скло завтовшки 4 мм забезпечує виняткову міцність та безпеку. Його можна легко та повністю зняти для зручного доступу до компонентів ПК без застосування інструментів.
Необмежений потенціал охолодження
Верхня та передня панелі покращують вентиляцію та забезпечують додатковий потік повітря в системі.
Верхній та нижній магнітний пиловий фільтр
Захищає ваші компоненти та забезпечує безперешкодний потік повітря.
Зручне прокладання кабелів
Продуманий простір для кабелів дозволяє легко впорядкувати заплутані кабелі та надати їм акуратного вигляду.
Кронштейн для підтримки відеокарти із можливістю регулювання висоти
Переміщайте вгору і вниз, щоб розташувати відеокарту.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | ні |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Бічна панель (опція) | Ні |
| Безгвинтове кріплення | Є |
| Вага | 6.1 кг |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Висота | 422 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 2 х 120 мм |
| Глибина | 423 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | Ні |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | White |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 173 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Матеріал корпусу | метал/пластик/скло/дерево |
| На бічній панелі | 120 мм |
| На верхній панелі | 120 мм/140 мм |
| На задній панелі | Ні |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | Ні |
| Наявність бокового вікна | Є |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Передня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | Нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Слоти карт розширення | 5 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Ні |
| Ширина | 216 мм |





































































































