- Бренд:
- Код товару:D-P10BLACK
- Доступно:В наявності
2 671 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Корпус P10 від Zalman - це стильний і функціональний корпус для ПК без блока живлення (БЖ). Він оснащений одним 120мм ARGB вентилятором, підтримує відеокарти довжиною до 384мм, готовий до системи рідинного охолодження (LCS ready).
| Характеристики | |
| USB 2.0 | ні |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Бічна панель (опція) | Ні |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага | 6.1 кг |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | Ні |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | Ні |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Black |
| Максимальна висота кулера CPU | 173 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 384 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | Ні |
| На верхній панелі | 120 мм/240 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | Ні |
| Наявність бокового вікна | Є |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | Ні |
| Пиловий фільтр | Є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри корпусу | 422 х 216 х 418 мм |
| Розташування блоку живлення | - |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Слоти карт розширення | 5 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Ні |
































































































































