- Бренд:
- Код товару:D-M5BLACK
- Доступно:Немає в наявностi
2 787 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Компактний корпус Zalman М5 для сучасної домашньої або ігрової станції, сумісний з актуальними компонентами.
Бічна ліва панель із загартованого скла закріплена безгвинтовим способом, для зручного доступу до компонентів.
Передня панель – металева сітка, яка забезпечить активну циркуляцію повітряних потоків. Корпус лаконічно впишеться у сучасний інтер’єр.
У комплекті 4х120 мм ARGB вентилятора. Забезпечено ефективний обдув внутрішнього простору завдяки особливостям конструкції, а також продумано захист компонентів від пилу.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Бічна панель (опція) | 2 x 120 мм |
| Безгвинтове кріплення | Є |
| Вага | 5.5 кг |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Висота | 408 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Глибина | 474 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Black |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | Ні |
| На верхній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | Ні |
| Наявність бокового вікна | Є |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри корпусу | 220 х 408 х 474 мм |
| Розташування блоку живлення | Нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Сітка (Mesh) | Є |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Ні |
| Ширина | 220 мм |














































































































































