- Бренд:
- Код товару:D-I4BLACK
- Доступно:Немає в наявностi
3 245 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Корпус I4 – це стильний та функціональний корпус для комп’ютера. Відмінною особливістю є сітчасті панелі збоку та спереду, які забезпечують відмінну вентиляцію та надають корпусу сучасного зовнішнього вигляду.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | Ні |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Бічна панель (опція) | Ні |
| Безгвинтове кріплення | Є |
| Вага | 6.3 кг |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Висота | 484 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Глибина | 396 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | Ні |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 6 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Black |
| Максимальна висота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | Ні |
| На верхній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм |
| На задній панелі | 120 мм/140 мм |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Передня панель (опція) | 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри корпусу | 484 x 396 x 225 мм |
| Розташування блоку живлення | - |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | Є |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ATX |
| Функція PFC | Ні |
| Ширина | 225 мм |





















































































































