- Бренд:
- Код товару:D-I3NEOV2WHITE
- Доступно:В наявності
3 073 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Zalman i3 Neo V2 – це сучасний ігровий корпус, розроблений для створення високопродуктивних систем із акцентом на ефективне охолодження та естетичний вигляд завдяки RGB-підсвічуванню.
Передня панель виготовлена у вигляді металевої сітки, що забезпечує максимальний приплив повітря до внутрішніх компонентів. Через сітку чудово видно свічення встановлених вентиляторів.
Бічна панель виконана із загартованого скла товщиною 3 мм. Панель має дверцятний тип кріплення з ручкою, що забезпечує легкий та швидкий доступ до компонентів для обслуговування чи апгрейду.
У комплекті чотири попередньо встановлені 120-мм вентилятори з RGB-підсвічуванням. Ця конфігурація створює оптимальний повітряний потік для швидкого відведення тепла.
Простір за задньою стінкою корпусу 20 мм та стратегічно розташовані вирізи спрощують акуратне укладання кабелів, покращуючи зовнішній вигляд та циркуляцію повітря.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Бічна панель (опція) | 2 x 120 мм |
| Безгвинтове кріплення | є |
| Вага | 6.7 кг |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Висота | 484 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Глибина | 476 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Кардрідер | немає |
| Колір | White |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 160 мм |
| Максимальна довжина блока живлення | 210 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | є |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Ширина | 219 мм |




















































































































































