- Бренд:
- Код товару:D-I3NEOARGBV2WHITE
- Доступно:В наявності
3 121 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Zalman i3 Neo ARGB V2 – це сучасний ігровий корпус, розроблений для створення високопродуктивних систем із акцентом на ефективне охолодження та естетичний вигляд завдяки адресному RGB-підсвічуванню.
Передня панель виготовлена у вигляді металевої сітки, що забезпечує максимальний приплив повітря до внутрішніх компонентів. Через сітку чудово видно свічення встановлених вентиляторів.
Бічна панель виконана із загартованого скла товщиною 3 мм. Панель має дверцятний тип кріплення з ручкою, що забезпечує легкий та швидкий доступ до компонентів для обслуговування чи апгрейду.
У комплекті чотири попередньо встановлені 120-мм вентилятори з ARGB-підсвічуванням. Ця конфігурація створює оптимальний повітряний потік для швидкого відведення тепла. ARGB-підсвічування вентиляторів можна синхронізувати з материнською платою або керувати ним за допомогою спеціальної кнопки на корпусі.
Простір за задньою стінкою корпусу 20 мм та стратегічно розташовані вирізи спрощують акуратне укладання кабелів, покращуючи зовнішній вигляд та циркуляцію повітря.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | ні |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Бічна панель (опція) | 2 x 120 мм |
| Безгвинтове кріплення | Є |
| Вага | 6.7 кг |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Висота | 484 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Глибина | 476 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | Ні |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | White |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 160 мм |
| Максимальна довжина блока живлення | 210 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | Ні |
| На верхній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| Наявність бокового вікна | Є |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | Нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | Є |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Ні |
| Ширина | 219 мм |



































































































































