- Бренд:
- Код товару:D-CHRONIXV2WHITE
- Доступно:В наявності
2 927 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Панорамний корпус Zalman Chronix V2 для сучасної домашньої або ігрової станції, сумісний з актуальними компонентами.
Передня та бічна ліва панелі із загартованого скла закріплені безгвинтовим способом, для зручного доступу до компонентів. Корпус буде лаконічно виглядати у сучасному інтер’єрі. Забезпечено активний обдув внутрішнього простору, завдяки особливостям конструкції, а також продумано захист компонентів від пилу.
Chronix поєднує стиль та функціональність, пропонуючи вигляд, який доповнює будь-яку конфігурацію, забезпечуючи оптимальну продуктивність та зручність використання.
Попередньо встановлені три ARGB вентилятори з Infinity Mirror забезпечують приголомшливі візуальні ефекти. Також в комплекті є ARGB/PWM хаб для зручного підключення підсвітки та живлення.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Бічна панель (опція) | 2 x 120 мм |
| Безгвинтове кріплення | Є |
| Вага | 6.1 кг |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Висота | 487 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | Ні |
| Глибина | 436 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 3 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | White |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 165 мм |
| Максимальна довжина блока живлення | 200 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | 120 мм/240 мм |
| На верхній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | Ні |
| Наявність бокового вікна | Є |
| Нижня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | Ні |
| Пиловий фільтр | Є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | Нижнє |
| Розташування портів | на бічній панелі |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Ні |
| Ширина | 215 мм |



























































































































