- Бренд:
- Код товару:D-M8B w/o PSU
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Ігровий корпус
Передня панель з RGB стрічкою
Надійні високі пластикові ніжки для поліпшення охолодження
1 роз’єм USB3.0 і 1 роз’єм USB2.0, аудіороз’єми
Жорстка (сталь SECC 0.5-0.6 мм), чорніння конструкція шасі
Оброблені кутові з’єднання
Поліпшений захист від електромагнітних завад
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вага | 2.9 кг |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Висота | 390 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Глибина | 372 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 80 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Black |
| Максимальна висота кулера CPU | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | метал/акрил |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | немає |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.5 - 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ITX/Mini-ATX/MicroATX |
| Ширина | 188 мм |







































































































