- Бренд:
- Код товару:D-3803 без БП
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Особливості
Ігровий корпус с RGB стрічкою
Жорстка конструкція шасі
Оброблені кутові з'єднання
Поліпшений захист від електромагнітних завад
Чудова вентиляція, можливість установки додаткових вентиляторів
Окремий кабельний відсік
Зручне розташування кнопок і роз'ємів
Бічні вентиляційні отвори
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вага | 3.2 кг |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Висота | 445 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Глибина | 373 мм |
| Задня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Black |
| Максимальна висота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | 360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | 360 мм |
| Наявність бокового вікна | з бічним вікном |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | немає |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри корпусу | 192 х 373 х 445 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.4 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX |
| Функція PFC | немає |
| Ширина | 192 мм |













































































































