- Бренд:
- Код товару:D-3205B 500W
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Жорстка конструкція шасі Оброблені кутові сполуки Відмінна вентиляція Покращений захист від електромагнітних перешкод Аудіороз"єми 2 USB-роз’ єму Бічні вентиляційні отвори 9.2 см вентилятор.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | немає |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вага | немає даних |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Висота | 415 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 90 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Глибина | 353 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 90 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 шт |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Black |
| Максимальна висота кулера CPU | 145 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | немає даних |
| Матеріал корпусу | метал |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | без бічного вікна |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Передня панель (опція) | немає |
| Пиловий фільтр | немає |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Розміри корпусу | 182 x 353 x 415 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на передній панелі посередені |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX |
| Ширина | 182 мм |





































































































