- Бренд:
- Код товару:D-MK360_500
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Корпус Delux MK360 500W є практичним рішенням для домашніх та офісних комп’ютерних систем на основі материнських плат формату micro-ATX та mini-ITX. На передній панелі корпусу розташовані аудіороз’єми для навушників і мікрофона та три USB-порти, один з яких підтримує швидкість обміну даними до 5 Гб/с. Блок живлення потужністю 500 Вт розташовується у верхній частині корпусу.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Бічна панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вага | 3.5 кг |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Висота | 350 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Глибина | 305 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 80 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Black |
| Максимальна висота кулера CPU | 145 мм |
| Максимальна довжина блока живлення | немає даних |
| Максимальна довжина відеокарти | немає даних |
| Матеріал корпусу | метал |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На нижній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | без бічного вікна |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Підтримка BTF (Back-Connect) | немає |
| Передня панель (опція) | немає |
| Пиловий фільтр | немає |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | немає |
| Ширина | 170 мм |





































































































