- Бренд:
- Код товару:D-MK 350
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Корпус Delux MK350 акуратний і компактний, з металевою передньою панеллю, відмінно підійде для самостійного та промислового складання, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору та простій конструкції.
Передня та бічні панелі перфоровані, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків.
Виготовлений із сталі 0,6 мм. Типорозмір корпусу Mini Tower – це сумісність із материнськими платами Micro ATX, Mini ITX. Delux MK350 підходить для складання компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної середнього рівня робочої станції. Виглядає бездоганно та сучасно.
Корпус надає можливість монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (4 слоти розширення). У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два вентилятори, охолодження для процесора заввишки до 145 мм.
Для підключення, управління та контролю комп’ютерної периферії в арсеналі корпусу є роз’єм 2хUSB 2.0,1хUSB Type-C, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, LED, HDD LED, розташовані на передній панелі. Це зручно у процесі експлуатації.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | Ні |
| USB Type-C | Ні |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Бічна панель (опція) | Ні |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага | 3.5 кг |
| Верхня панель (опція) | Ні |
| Висота | 350 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | Ні |
| Глибина | 295 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 80 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | Ні |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Black |
| Максимальна висота кулера CPU | 145 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | немає даних |
| Матеріал корпусу | метал |
| На бічній панелі | Ні |
| На верхній панелі | Ні |
| На задній панелі | Ні |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | Ні |
| Наявність бокового вікна | Ні |
| Нижня панель (опція) | Ні |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Передня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | Ні |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розміри корпусу | 170 х 295 х 350 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на передній панелі вгорі |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | 0.6 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Ні |
| Ширина | 170 мм |





































































































