Бренд:
Код товару:
D-MK330-450-12F
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Корпус виконаний у форм-факторі Minitower і відрізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується установка системних компонентів і є можливість підтримки оптимального температурного режиму для їх ефективного функціонування.
Корпус Delux MK330 досить місткий, щоб розмістити в ньому необхідні комплектуючі. Для зручності на передню панель виведені USB і аудіопорти. Корпус гідно доповнить будь-яке робоче місце.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | немає |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Бічна панель | Ні |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вага | 3.5 кг |
| Верхня панель | Ні |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель | Ні |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кардрідер | немає |
| Колір | Black |
| Максимальна висота кулера CPU | немає даних |
| Максимальна довжина відеокарти | немає даних |
| Матеріал корпусу | метал |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | без бічного вікна |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Передня панель | Ні |
| Передня панель (опція) | немає |
| Пиловий фільтр | немає |
| Потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Розміри корпусу | 170 х 295 х 350 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Mini-Tower |
| Товщина металу | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |





































































































