Бренд:
Код товару:
D-APCM-VI02143.11
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо гарантію на товари
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
APNX V2 — це преміальний корпус для ПК, розроблений для найкращої у своєму класі продуктивності охолодження, елегантного дизайну та максимальної гнучкості. Корпус забезпечує виняткові теплові характеристики, що робить його ідеальним вибором для високопродуктивних систем. Завдяки одній з найбільших у своєму класі площі огляду, V2 дозволяє демонструвати ваші компоненти без перешкод. У поєднанні зі зручними функціями він гарантує найкращий досвід складання вашого ідеального ПК.
Головною особливістю APNX V2 є дизайн X-Pand Flow — новаторський крок у розробці корпусів. Він, як і належить йому, оптимізує охолодження, розширюючи простір за лотком материнської плати. Він може підтримувати до двох радіаторів (360 мм + 240 мм), забезпечуючи чудове охолодження, яке перевершує конкурентів.
Кришталево чистий панорамний вид. Корпус забезпечує майже 86.5% панорамний огляд завдяки трьом знімним панелям із загартованого скла (спереду, збоку та зверху). Це дозволяє максимально продемонструвати внутрішні компоненти та RGB-підсвічування.
APNX V2 спеціально спроектований для підтримки материнських плат BTF. Це дає змогу повністю заховати більшість кабелів за лотком, створюючи ідеально чистий внутрішній вигляд, а спеціальна кришка материнської плати приховує непотрібні вирізи під час використання стандартних материнських плат ATX або microATX.
Насолоджуйтесь легким керуванням кабелями та синхронізованим освітленням завдяки попередньо встановленому APNX ARGB PWM Fan Hub 1 (10-портовий концентратор), що забезпечує оптимальний потік повітря та безперешкодне керування вентиляторами та RGB-підсвічуванням.
APNX V2 постачається з чотирма попередньо встановленими вентиляторами — трьома знизу та одним ззаду — що забезпечує найкращу в своєму класі продуктивність охолодження.
Розроблена як з точки зору форми, так і функціональності, нижня кришка вентилятора забезпечує акуратний вигляд, спрямовуючи повітряний потік безпосередньо до відеокарти. Крім того, знімний нижній фільтр спрощує очищення та подовжує термін служби ваших компонентів.
Легко замінювані лотки для блоку живлення та жорсткого диска дозволяють адаптувати корпус до різних схем збірки для максимальної персоналізації. Ця функція допомагає оптимізувати потік повітря та управління кабелями, підвищуючи загальну ефективність системи.
Вбудований кронштейн для підтримки графічного процесора запобігає провисанню, забезпечуючи довготривалу структурну цілісність для потужних відеокарт довжиною до 445 мм. Він також зменшує навантаження на материнську плату, підвищуючи загальну довговічність і стабільність.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | ні |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Бічна панель (опція) | 5 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Безгвинтове кріплення | Ні |
| Вага | 11.8 кг |
| Верхня панель (опція) | Ні |
| Висота | 500 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | 3 х 140 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | Ні |
| Глибина | 466 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 140 мм / 2 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | Ні |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Black |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 183 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 445 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| На верхній панелі | Ні |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | 120 мм/140 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| На передній панелі | Ні |
| Наявність бокового вікна | Є |
| Нижня панель (опція) | 3 x 120 мм / 3 x 140 мм / 2 x 160 мм |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | Ні |
| Пиловий фільтр | Є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | Нижнє |
| Розташування портів | на передній панелі внизу |
| Сітка (Mesh) | Ні |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Ні |
| Ширина | 309 мм |





















































































































