- Бренд:
- Код товару:D-APCM-CR01143.C1
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
APNX C1-R — це преміальний корпус ATX Midi-Tower, в якому поєднуються свіжий та привабливий дизайн, міцність конструкції та відмінна продуктивність системи охолодження у стандартній поставці. Цей флагманський корпус нашої компанії повністю демонструє принципи APNX. Ми безкомпромісні у питаннях якості.
Елегантність та потужність у стандартній конфігурації
Завдяки вентиляторам преміум-класу від APNX, корпус C1-R забезпечує безперешкодну роботу високоякісних компонентів комп’ютера всередині відсіків ретельно розробленої конструкції.
Інтуїтивний дизайн
Поліпшіть тепловіддачу за допомогою металевої панелі у формі «L» з великою сітчастою областю, яка оптимізує повітряний потік спереду та збоку. Для нас дизайн, який відповідає покращеній продуктивності, є частиною нашої філософії.
Познайомтеся з вентиляторами FP1 від APNX
У комплект корпусу входять стильні та потужні вентилятори APNX FP1 з регулюванням швидкості обертання PWM та підсвічуванням ARGB. Їх товщина 30 мм забезпечує більш високу продуктивність порівняно з моделями товщиною 25 мм.
Багато варіантів охолодження
Можливість встановлення рідинної системи охолодження 360 мм підвищить рівень охолодження, забезпечуючи прохолоду вашій системі. Залишайтеся незворушними, як вона, і перемагайте своїх супротивників.
Зберігайте чистоту
Надтонка нейлонова сітка фільтра ефективно затримує дрібні частинки, продовжуючи термін служби цінних компонентів і позбавляючи вас необхідності частого чищення.
| Характеристики | |
| USB 2.0 | ні |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудіо роз'єми | 1 |
| Бічна панель (опція) | 3 x 120 мм |
| Безгвинтове кріплення | Є |
| Вага | немає даних |
| Верхня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Висота | 502 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на нижній панелі | Ні |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Глибина | 464 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кількість відсіків 2.5" | Ні |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | Ні |
| Кількість відсіків 5.25" | Ні |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кардрідер | Ні |
| Колір | Chroma Flair |
| Конектори | - |
| Максимальна висота кулера CPU | 166 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 395 мм |
| Матеріал корпусу | метал/скло |
| На бічній панелі | 120 мм/240 мм/360 мм |
| На верхній панелі | 120 мм/240 мм/280 мм/360 мм |
| На задній панелі | 120 мм |
| На нижній панелі | Ні |
| На передній панелі | Ні |
| Наявність бокового вікна | Є |
| Нижня панель (опція) | Ні |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | Є |
| Потужність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | Нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Сітка (Mesh) | Є |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Стандарт 80 Plus | Ні |
| Технології захисту | - |
| Типорозмір | Midi-Tower |
| Товщина металу | 0.8 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Функція PFC | Ні |
| Ширина | 230 мм |





































































































