- Бренд:
- Код товару:D-ODM270DW
- Доступно:В наявності
2 612 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
OfficePro ODM270 — це компактний приставний стіл з регулюванням висоти, створений для зручної роботи з ноутбуком або письмових завдань у будь-якому просторі. Завдяки вбудованому в ніжку газліфту висота столу легко та плавно регулюється в діапазоні від 710 до 1060 мм, без ривків і зайвих зусиль.
Приховані коліщатка забезпечують мобільність і дозволяють без проблем під’їжджати під ліжко, диван чи крісло, роблячи стіл максимально зручним для використання у вітальні або спальні. Робоча поверхня з ДСП з меламіновим покриттям розміром 710х400 мм і товщиною 16 мм витримує навантаження до 8 кг, що ідеально підходить для ноутбука, книги або аксесуарів.
Закруглені кути підвищують безпеку та комфорт у щоденному використанні, а можливість роботи стоячи допомагає зменшити навантаження на спину та урізноманітнити робочий процес.
OfficePro ODM270 — практичне, легке й ергономічне рішення для коротких робочих сесій або відпочинку з ноутбуком.
| Характеристики | |
| Відкриті полиці | немає |
| Висота | 710-1060 мм |
| Висувні ящики | немає |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Глибина | 400 мм |
| Кабельний ввід | немає |
| Колір | темне дерево та чорний |
| Матеріал рами | сталь |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Надставка | немає |
| Наявність коліс | є |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | комп`ютерний |
| Форма | лінійний |
| Ширина | 710 мм |















































































































