- Бренд:
- Код товару:D-AD-D-PT-1600-01-B
- Доступно:В наявності
13 999 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Створений для ігор. Створіть свій власний стиль ігрової зони. Широкий простір, вільний від обмежень.
Надзвичайно широкий робочий стіл 160 x 60 см PLU L-подібної форми, ергономічний дизайн вигнутої поверхні, насолоджуйтеся роботою, не притискаючись до живота, насолода від гри та перемога.
Зона зберігання зліва, бойова зона посередині та робоча зона справа. Футуристичний робочий стіл з вуглецевого волокна. Текстура вуглецевого волокна, сповнена відчуттям технологій майбутнього. Покращена текстура, висока міцність, стійкість до високих температур та корозії.
Основа столу з вуглецевої сталі, зносостійка та антикорозійна
Поворотний підсклянник
Вбудована підставка для навушників
Регульована підставка для ніг
Прихований вхідний отвір
| Характеристики | |
| Відкриті полиці | немає |
| Висота | 750 мм |
| Висувні ящики | немає |
| Висувна поліця для клавіатури | немає |
| Глибина | 1200 мм |
| Кабельний ввід | немає |
| Колір | чорний |
| Матеріал рами | сталь |
| Матеріал стільниці | ДСП, пластик |
| Надставка | немає |
| Наявність коліс | немає |
| Підставка під системний блок | немає |
| Регулятор висоти | немає |
| Регулятор нахилу | немає |
| Світлодіодне підсвічування | немає |
| Тип | комп`ютерний |
| Форма | кутовий |
| Ширина | 1600 мм |





































































































