- Бренд:
- Код товару:GR-31573SD1
- Доступно:Немає в наявностi
складається із:
K500 мийка із нержавіючої сталі із крилом для сушіння (31 571 SD1)
тип монтажу: на стільницю
Minta одноважільний змішувач для мийки (32 168 000)
високий вилив
монтаж на один отвір
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE SilkMove 35 мм керамічний картридж
висувний аератор
регулювання витрати води
площина обертання 360°
захист від зворотнього потоку
гнучкі з'єднувальні шланги
зовнішній радіус: R6, радіус внутрішньої чаші: R65
система швидкого монтажу GROHE FastFixation
опціональний автоматичний спусковий фіттинг (40 986 SD0)
кількість кріплень, що входить до комплекту (для монтажу на стільницю): 14
K500 мийка із нержавіючої сталі із крилом для сушіння (31 571 SD1)
тип монтажу: на стільницю
Minta одноважільний змішувач для мийки (32 168 000)
високий вилив
монтаж на один отвір
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE SilkMove 35 мм керамічний картридж
висувний аератор
регулювання витрати води
обертовий вилив
площина обертання 360°
захист від зворотнього потоку
гнучкі з'єднувальні шланги
зовнішній радіус: R6, радіус внутрішньої чаші: R65
система швидкого монтажу GROHE FastFixation
опціональний автоматичний спусковий фіттинг (40 986 SD0)
кількість кріплень, що входить до комплекту (для монтажу на стільницю): 14
| Характеристики | |
| EAN | 4005176626050 |
| Артикул | 31573SD1 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 9.65 кг |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 880 мм |
| Колекція | K-series |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина упаковки | 525 мм |







































































































































