- Бренд:
- Код товару:GR-31565SD1
- Доступно:Немає в наявностi
складається із:
K200 мийка із нержавіючої сталі із крилом для сушіння (31 552 SD1)
тип монтажу: на стільницю
одноважільний змішувач для мийки Eurosmart (33 281 003)
низький вилив
монтаж на один отвір
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE SilkMove 35 мм керамічний картридж
із вбудованим обмежувачем температури
регулювання витрати води
обертовий литий вилив
площина обертання 140°
GROHE Zero ізольовані внутрішні водні канали - без свинцю та нікелю
аератор із можливістю швидкого демонтажу
гнучкі з'єднувальні шланги
зовнішній радіус: R6 (для монтажу на стільницю), радіус внутрішньої чаші: R100
система швидкого монтажу GROHE FastFixation
опціональний автоматичний спусковий фіттинг (40 986 SD0)
кількість кріплень, що входить до комплекту (для монтажу на стільницю): 14
| Характеристики | |
| EAN | 4005176623752 |
| Артикул | 31565SD1 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 8.2 кг |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 880 мм |
| Колекція | K-series |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина упаковки | 525 мм |





































































































