Бренд:
Код товару:
E-SA400S37/960G
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Твердотільний накопичувач Kingston A400 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи вищу швидкість запуску, завантаження та передавання даних, в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління зі швидкістю запису і читання 450МБ/с і 500МБ/с, і забезпечує в 10 разів вищу швидкість роботи, порівнюючи з традиційними жорсткими дисками.
| Характеристики | |
| Ємність | 960 ГБ |
| Інтерфейс | SATA 3 |
| Вага | 41 г |
| Додатки | для настільного комп'ютера |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.195 Вт |
| Зовнішня швидкість запису | 450 Мб/сек |
| Зовнішня швидкість зчитування | 500 Мб/сек |
| Контролер | 2Ch |
| Напрацювання на відмову | 1 млн. рік |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Розміри (ШхВхТ) | 100,0 x 69,9 x 7,0 |
| Споживання енергії (типове) при записі | 1.535 Вт |
| Споживання енергії (типове) при читанні | 0.642 Вт |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Тип | Внутрішній |
| Тип NAND пам'яті | TLC |
| Форм фактор | 2.5" |





































































































