Бренд:
Код товару:
E-SKC600/2048G
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
KC600 від компанії Kingston - це твердотільний накопичувач (SSD) повнофункціональної ємності, розроблений для забезпечення виняткової продуктивності і функціональної чуйності системи. Він відрізняється безпрецедентно малим часом початкового завантаження, а також високою швидкістю завантаження і передачі даних. Накопичувач поставляється в 2,5-дюймовому форм-факторі і оснащений інтерфейсом SATA 3.0 з зворотною сумісністю. У накопичувачі KC600 застосовується новітня технологія пам'яті 3D TLC NAND з підтримкою комплексного пакету безпеки, який включає 256-бітове апаратне шифрування AES, TCG Opal і eDrive.
| Характеристики | |
| Ємність | 2048 ГБ |
| Інтерфейс | SATA 3 |
| Апаратне шифрування | 1 |
| Вага | 40 г |
| Додатки | для настільного комп'ютера, для ноутбука |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.2 Вт |
| Зовнішня швидкість запису | 520 МБ/сек |
| Зовнішня швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Контролер | SM2259 |
| Напрацювання на відмову | 1 млн. рік |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Розміри (ШхВхТ) | 100,1 x 69,85 x 7 |
| Споживання енергії (типове) при записі | 3.2 Вт |
| Споживання енергії (типове) при читанні | 1.3 Вт |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Тип | Внутрішній |
| Тип NAND пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм фактор | 2.5" |
| Швидкість записування до | 80 IOPS |
| Швидкість читання до | 90 IOPS |







































































































