- Бренд:
- Код товару:D-10173
- Доступно:В наявності
2 921 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Каструля з кришкою KELA Flavoria виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі 18/10, має багатошарове універсальне дно.
Борти з широкою загнутої кромкою, ручки на каструлях і на кришках зроблені з харчової нержавіючої сталі.
Кришка з термостійкого скла з випускним клапаном для скидання тиску пара. На внутрішніх стінках каструлі нанесена мірна шкала, по якій можна стежити за рівнем заповнення.
Капсульне багатошарове дно, зібране за технологією ударного склеювання, що забезпечує йому цілісність та відсутність деформації при впливі високих температур.
Колекція каструль KELA Flavoria підходить для всіх можливих типів плит, включаючи індукційні, і може безпечно використовуватися при температурі до 220°C без кришки і до 180°C з кришкою.
| Характеристики | |
| Індикатор нагрівання | немає |
| антипригарне покриття | відсутнє |
| Відвір для виходу парі | є |
| Відвір у кришці для додавання олії | немає |
| Висота | 12 см |
| Внутрішнє покриття | - |
| Діаметр | 24 см |
| Для індукційних плит | так |
| Для газових плит | так |
| Для духових шаф | так |
| Для електричних плит | так |
| Для мікрохвильових печей | ні |
| Зовнішнє покриття | - |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Колекція | Flavoria |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | скло |
| Матеріал ручок | нержавіюча сталь |
| Мирна шкала | є |
| Можливість миття в посудомийній машині | ні |
| Наявність кришки | з кришкою |
| Носик для зливу | немає |
| Об'єм | 4.6 л |
| Тип | традиційна кастрюля |
| Тип кріплення ручок | немає даних |
| Товщина дна | немає даних |
| Товщина стінок | 0.6 мм |















































































































