- Бренд:
- Код товару:E-1.645-355.0
- Доступно:Немає в наявностi
14 999 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Міцний і високопродуктивний насос BP 5 Home & Garden є ідеальним рішенням для зрошення саду або для господарсько-питного водопостачання будинку.
| Характеристики | |
| Вага | 12.69 кг |
| Габарити | 230 x 540 x 373 |
| Довжина кабеля | 1.85 м |
| Додатково | ручка для перенесення |
| Комплектація | зворотній клапан |
| Макс. висота подачі/тиск | 48 / 4,8 |
| Максимальний обсяг подачі | 6000 л/рік |
| Напруга | 220 В |
| Приєднувальна різьба | G1 |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Температура подачі, макс. | 35 °C |
| Тип | насос садовий |





































































































