Бренд:
Код товару:
E-1.645-465.0
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців !
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Насос для бочки BP 1 Barrel - сучасна альтернатива класичному способу поливу. Він дозволяє поливати рослини теплою, відстояною водою, але позбавляє від необхідності обходити кожну грядку з важкою лійкою. Від цього виграє не тільки ваша спина. Ваш гаманець також буде вдячний цьому насосу.
| Характеристики | |
| Вага | 4.6 кг |
| Габарити | 135 x 170 x 520 |
| Довжина кабеля | 10 м |
| Додатково | ручка для перенесення, поплавковий вимикач, пристосування для кріплення, шланг, що регулюється по довжині, вхідний фільтр, інтегрований вимикач, регулюючий і запірний клапан |
| Макс. висота подачі/тиск | 11/1.1 |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 400 Вт |
| Продуктивність | 3800 л/рік |
| Температура подачі, макс. | 35 °C |
| Тип | насос бочковий |
| Частота | 50 Гц |







































































































