Бренд:
Код товару:
E-ISEW-A15
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Швейна машинка розрахована на 15 операцій і дозволяє швачці працювати з різними типами матеріалів - від легких і тонких до більш щільних. Електромеханічне обладнання доповнено вертикальним човником. Наявність плавного регулювання рядка сприяє акуратній зміні параметрів під час роботи, що ніяким чином не позначається на якості обробки виробів.
| Характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Виконувані рядки | Зигзаг |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 34.5 х 27 х 15.2 |
| Кількість рядків | 15 шт |
| Кількість швейних операцій | 15 шт |
| Комплектація | Набір голок |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм |
| Можливості | Реверс |
| Регулювання | натяг нитки |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Тип човника | вертикальний (хитний) |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Формування петлі | Напівавтомат |
| Швидкість шиття | 650 ст / хв |





































































































