- Бренд:
- Код товару:D-VIGI C440-W 4 mm
- Доступно:В наявності
3 299 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Турельна камера 4 Мп з Wi-Fi з кольоровим нічним баченням
Роздільна здатність 4 Мп: дозволить розглянути навіть найдрібніші деталі.
Кольорове зображення цілодобово: дозволить вести відеоспостереження навіть у пітьмі завдяки високочутливій матриці та наявності прожекторів..
Wi-Fi: спростить підключення до мережі.
Інтелектуальне виявлення (людей, руху, перетину лінії, вторгнення в область і саботажу): відправлення повідомлень, коли хтось перетинає лінію, проникає в зону, що охороняється, або перешкоджає роботі камери.
H.265+: кристально чисте стиснене зображення без втрати якості, яке дозволить заощадити місце на жорсткому диску та зменшити навантаження на мережу.
Додаток VIGI: безпека у вас на долоні.
| Характеристики | |
| Bluetooth | Ні |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | Ні |
| Вага | 240 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Є |
| Вулічна | Так |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Додаткові дані | - |
| Звукова сигналізація | Є |
| клас захисту | IP67 |
| Колір | White |
| Кут нахилу | 85° |
| Кут огляду по вертикалі | 43.2° |
| Кут огляду по горизонталі | 80° |
| Кут повороту | 360° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Роздільна здатність відео | 2560х1440 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 123 х 83 х 123 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Ні |
| Світлова сигналізація | Є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | Є |
| Тип | дротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ/бачимо світло |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Форм-фактор | купольна (dome) |
| Формат відео | H.264+, Н.264, H.265, H.265+ |
| Хмарне сховище | Є |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |






































































































