- Бренд:
- Код товару:D-VIGI C340-W 4 mm
- Доступно:В наявності
4 299 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Зовнішня кольорова мережева камера VIGI 4 МП з Wi-Fi
Класифікація людей і транспортних засобів
Відрізняйте людей і транспортні засоби від інших об'єктів і отримуйте більш точні сповіщення про події.
Технологія розумного покращення відео
DWDR: Покращує якість відео за рахунок покращення динамічного діапазону та деталізації зображення, завдяки чому воно чудово працює за різних умов освітлення.
Розумне ІЧ-підсвічування: Розумне ІЧ динамічно регулює інфрачервоне освітлення, щоб запобігти надмірному опроміненню та відблискам, покращити видимість на різних відстанях та забезпечити чіткіші кадри.
3D DNR: 3D DNR – це технологія шумозаглушення, яка аналізує дані зображення в кадрах, щоб вибірково зменшити шум зі збереженням важливих деталей.
Баланс білого: Функція «Баланс білого» забезпечує нейтральні білі відтінки на зображенні незалежно від умов освітлення.
Ефективна технологія стиснення H.265+
H.265+ зменшує необхідну пропускну здатність і місце для зберігання відео, зберігаючи при цьому відмінну якість зображення. Він економить на 57,5% і 15% більше місця в диску в порівнянні з H.264 і H.265 відповідно.
| Характеристики | |
| Bluetooth | Ні |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | Ні |
| Вага | 380 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Є |
| Вулічна | Так |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Додаткові дані | - |
| Звукова сигналізація | Ні |
| клас захисту | IP66 |
| Колір | White |
| Кут нахилу | 90° |
| Кут огляду по вертикалі | 40.6° |
| Кут огляду по горизонталі | 76.3° |
| Кут повороту | 360° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Роздільна здатність відео | 2560х1440 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 78.5 х 188 х 161.89 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | Є |
| Тип | дротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ/бачимо світло |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.264+, Н.264, H.265, H.265+ |
| Хмарне сховище | Є |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |













































































































