- Бренд:
- Код товару:D-VIGI C240 2.8 mm
- Доступно:В наявності
3 299 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Купольна камера 4 Мп з кольоровим нічним баченням
4 МП Надвисока роздільна здатність: камера оснащена 4 МП – більше ніж достатньо пікселів, щоб захопити деякі більш дискретні деталі.
Цілодобовий кольоровий режим: отримайте 24-годинну кольорову гаму навіть у темряві за допомогою об’єктива з великою апертурою, високочутливого датчика та підключеного додаткового освітлення.
Визначення людини & Визначення транспортних засобів: відрізняє людей і транспортні засоби від інших об’єктів, щоб ви отримували точніші сповіщення про події.
Розумне виявлення: отримуйте сповіщення та перевіряйте канали, коли хтось перетинає межу, входить у визначену вами зону, закриває камеру або видаляє/покидає об’єкти.
Вбудований мікрофон: має вбудований мікрофон для запису всього, що відбувається в радіусі 4.6 метрів від камери.
Захист від вандалів IK10 & Водонепроникність за стандартом IP67: Завдяки антивандальному міцному корпусу та водонепроникній конструкції ця купольна камера VIGI витримує вандалізм і суворе середовище з дощем і пилом для постійної безпеки будь-де та будь-коли.
H.265+: не використовуючи додаткову пропускну здатність, ваші камери передають стиснене кришталево чисте відео, щоб заощадити місце на диску, зменшити навантаження на мережу та зменшити витрати на моніторинг без шкоди для якості зображення.
Інтелектуальне покращення відео: професійні технології VIGI обробляють відео, щоб значно покращити їх якість, що є життєво важливим для вашого моніторингу, включаючи Smart IR, WDR, 3D DNR і нічне бачення.
PoE/12 В постійного струму: Два типи джерела живлення не тільки дають вам більше зручності, але й надзвичайно спрощують підключення.
Гнучке керування та зберігання даних: повністю контролюйте свою безпеку за допомогою чотирьох методів керування: веб-інтерфейс, інтерфейс NVR, програма VIGI та менеджер безпеки VIGI. Локальне сховище доступний для кожного методу, а також вбудована пам’ять із слотом для карт SD (до 256 ГБ).
| Характеристики | |
| Bluetooth | Ні |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіо детекція | Ні |
| Вага | 280 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Є |
| Вулічна | Так |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Додаткові дані | - |
| Звукова сигналізація | Ні |
| клас захисту | IP67 |
| Колір | White |
| Кут нахилу | 75° |
| Кут огляду по вертикалі | 51.7° |
| Кут огляду по горизонталі | 95.7° |
| Кут повороту | 355° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | Ні |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Роздільна здатність відео | 2560х1440 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 115 х 86 х 115 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Ні |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | Є |
| Тип | дротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ/бачимо світло |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат відео | H.264+, Н.264, H.265, H.265+ |
| Хмарне сховище | Є |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |





































































































