- Бренд:
- Код товару:D-VIGI C230 2.8 mm
- Доступно:В наявності
3 359 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Купольна камера 3 Мп з кольоровим нічним баченням
Надвисока роздільна здатність 3 Мп: камера оснащена 3 Мп – більш ніж достатньо пікселів, щоб вловити деякі з більш дискретних деталей.
24-годинний кольоровий режим: насолоджуйтеся 24-годинною деталізацією кольорів навіть в умовах непроглядної темряви, завдяки об’єктиву з великою діафрагмою, високочутливому сенсору та приєднаним додатковим джерелам світла.
Класифікація людей і транспортних засобів: Відрізняє людей і транспортні засоби від інших об’єктів, тому ви отримуєте більш точні сповіщення про події.
Розумне виявлення: Отримуйте сповіщення та перевіряйте канали, коли хтось перетинає межу, заходить у встановлену вами зону, закриває камеру або видаляє/залишає об’єкти.
Вбудований мікрофон: Вбудований мікрофон для запису всього, що відбувається в радіусі 15 футів від камери.
IK10 Антивандальний та водонепроникний IP67: Завдяки антивандальному, міцному корпусу та водонепроникній конструкції ця купольна камера VIGI виготовлена міцно, щоб витримувати вандалізм і суворі умови з дощем і пилом для постійної безпеки в будь-якому місці та в будь-який час.
H.265+: Без використання додаткової пропускної здатності ваші камери передають стиснене кришталево чисте відео, щоб заощадити місце на диску, зменшити навантаження на мережу та зменшити витрати на моніторинг без шкоди для якості зображення.
Інтелектуальне покращення відео: професійні технології VIGI обробляють відео, щоб значно покращити їхню якість, що є життєво важливим для вашого моніторингу, включаючи Smart IR, WDR, 3D DNR та нічне бачення.
PoE/12 В постійного струму: Два типи живлення не тільки забезпечать вам більше зручності, але й значно спростять підключення електропроводки.
Гнучке управління: Отримайте повний контроль над своєю безпекою за допомогою чотирьох методів керування: веб-інтерфейс користувача, інтерфейс NVR, додаток VIGI та менеджер безпеки VIGI.
| Характеристики | |
| Bluetooth | Ні |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіо детекція | Ні |
| Вага | 200 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Є |
| Вулічна | Так |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Додаткові дані | - |
| Звукова сигналізація | Ні |
| клас захисту | IP67 |
| Колір | White |
| Кут огляду по вертикалі | 57.2° |
| Кут огляду по горизонталі | 107.5° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | - |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | Ні |
| Підтримка РоЕ | Є |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 3 МП |
| Роздільна здатність відео | 2304х1296 |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 115 х 86 х 115 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Є |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Сповіщення про вторгення в область | Є |
| Тип | дротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ/бачимо світло |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат відео | H.264+, Н.264, H.265, H.265+ |
| Хмарне сховище | Є |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |





















































































































