- Бренд:
- Код товару:D-TC3T24C 2.8 mm
- Доступно:В наявності
2 099 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Розумна камера Tenda TC3T24C з роздільною здатністю 4 Мп - це високопродуктивний пристрій відеоспостереження. Вона оснащена двоколірною нічною камерою з функцією виявлення транспортних засобів та людей, перетину лінії та вторгнення для інтелектуального відеоспостереження. Підтримка живлення PoE та постійного струму, а також водонепроникність IP67 та міцний металевий корпус забезпечують стабільну та безпечну роботу в будь-яких погодних умовах. Завдяки сумісності з протоколом ONVIF, камера легко інтегрується з мережевими відеореєстраторами різних виробників, створюючи комплексну систему відеоспостереження. Ідеально підходить для заводів, автостоянок, житлових комплексів, парків та шкіл.
| Характеристики | |
| Bluetooth | Ні |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіо детекція | Ні |
| Вага | 307 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Є |
| Вулічна | Так |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Звукова сигналізація | Є |
| клас захисту | IP67 |
| Колір | White |
| Кут огляду по вертикалі | 46.2° |
| Кут огляду по горизонталі | 82.91° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | - |
| Матеріал корпусу | метал |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | Ні |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Роздільна здатність відео | 2560х1440 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 80 x 80 x 76 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Є |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Сповіщення про вторгення в область | Є |
| Тип | дротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ/бачимо світло |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат відео | H.264/H.265 |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |















































































































