- Бренд:
- Код товару:D-CP7 V2.0
- Доступно:В наявності
1 179 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Камера відеоспостереження з поворотно-похилим механізмом CP7 — це високопродуктивна камера для домашнього відеоспостереження, що поєднує в собі такі функції, як огляд 360°, Wi-Fi 6, 5-мегапіксельне відео, виявлення людини та крику, виклик одним натисканням, двосторонній аудіозв’язок, аудіо- і звукову світлову. Камера підключається до мережі через Wi-Fi або дротовий Ethernet. Вона широко використовується для відеоспостереження всередині приміщень, наприклад, у будинках, магазинах, офісах та навчальних закладах.
| Характеристики | |
| Bluetooth | Ні |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | Є |
| Вага | 200 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Ні |
| Вулічна | Ні |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Звукова сигналізація | Є |
| клас захисту | внутрішня |
| Колір | White |
| Кут огляду по вертикалі | 51.3° |
| Кут огляду по горизонталі | 83.3° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 103 x 88 x 88 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | Є |
| Тип | дротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат відео | H.264/H.265 |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |








































































































