- Бренд:
- Код товару:D-CP3 V3.0
- Доступно:В наявності
1 133 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Камера відеоспостереження з поворотом/нахилом CP3V3.0 - це високопродуктивна камера для приміщень, що поєднує в собі панорамний огляд 360 °, роздільна здатність 3 Мп HD, повнодуплексний двосторонній аудіозв’язок, відстеження руху і функції самостійного аудіо. Камера підтримує панорамування від 0 до 355 ° та нахил від -15 до 55 °. Функція виявлення людини дозволяє швидко ідентифікувати людину на зображенні та миттєво надсилати повідомлення. Пристрій широко використовується для моніторингу житлових приміщень, магазинів, офісів та навчальних закладів.
| Характеристики | |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | Ні |
| Вага | 158 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Ні |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Звукова сигналізація | Є |
| клас захисту | внутрішня |
| Колір | White |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Роздільна здатність | 3 МП |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 76.7 x 76.7 x 110.4 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Є |
| Сповіщення про вторгення в область | Ні |
| Тип | дротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |



















































































































