- Бренд:
- Код товару:D-G430 with SP
- Доступно:В наявності
9 999 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Go Series G430 підтримує стільникову мережу 3G/4G LTE та панорамування на 355° та нахил на 140°. Він також має більш високу роздільну здатність 2K 4MP Super HD та більш інтелектуальне виявлення людей/транспортних засобів.
Там, де немає Wi-Fi та електрики, Go Series G430 завжди доступний і пропонує простий, безпечний та гнучкий моніторинг. Заплутані кабелі залишилися у минулому!
| Характеристики | |
| Bluetooth | Ні |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | Ні |
| Вага | 485 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Ні |
| Вулічна | Так |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+55°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Звукова сигналізація | Є |
| клас захисту | IP64 |
| Колір | White |
| Кут нахилу | 140 ° |
| Кут огляду по вертикалі | 57° |
| Кут огляду по горизонталі | 95° |
| Кут повороту | 355° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Є |
| Підтримка Wi-Fi | Ні |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Так |
| Робота від сонячної батареї | Так |
| Робоча напруга | 5 В |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560х1440 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 98 х 98 х 112 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Ні |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | Є |
| Тип | Бездротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.265 |
| Чутливість | немає даних |































































































































