- Бренд:
- Код товару:D-E540
- Доступно:В наявності
5 499 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Маленька, але розумна
Проста в налаштуванні та легко приховувана компактна камера серії E E540 з інтелектуальною технологією виявляє людей/транспортні засоби/домашніх тварин, забезпечує віддалений зв’язок у реальному часі та пропонує кольорове нічне бачення з увімкненими прожекторами.
Вгору та вниз, вліво та вправо, точне місцезнаходження та відстеження
Ця камера PTZ дозволяє вам бачити світ з усіх боків і може автоматично стежити за людиною/автомобілем/домашньою твариною, що рухається. Слідкуйте за зловмисниками і не залишайте їм місця для укриття.
Примітка: вона відстежує людину/автомобіль/домашню тварину вліво та вправо, але не вгору та вниз
| Характеристики | |
| Bluetooth | Ні |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | Ні |
| Вага | 415 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Ні |
| Вулічна | Так |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+50°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звукова сигналізація | Є |
| клас захисту | IP65 |
| Колір | White |
| Кут нахилу | 50° |
| Кут огляду по вертикалі | 37 ° - 68 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 48 ° - 90 ° |
| Кут повороту | 355° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560х1920 |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Розміри | 90 х 90 х 120 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | Є |
| Тип | Бездротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | моторизувань |
| Тип підсвічування | ІЧ/бачимо світло |
| Фокусна відстань | 2.8 – 8 мм |
| Форм-фактор | роботизована |
| Формат відео | H.264 |
| Чутливість | немає даних |















































































































































