- Бренд:
- Код товару:D-E331
- Доступно:В наявності
1 649 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Камера безпеки Reolink E-Series E331 3K – ідеальний пристрій для спостереження за вашими домашніми тваринами, дітьми та будь-ким, хто пересувається по вашому будинку. Завдяки чіткій якості запису 3K, можливостям панорамування та нахилу, а також кольоровому нічному баченню ніщо не вислизне з-під зору камери. З двостороннім аудіо та вдосконаленою системою виявлення руху.
Виняткова якість запису
. Якість запису відео 3K забезпечує чіткі та деталізовані зображення, а нічне бачення дозволяє робити детальні записи в умовах слабкого освітлення. Розширте поле зору завдяки можливостям панорамування 355° та нахилу 50° для моніторингу всього.
Взаємодія в режимі реального часу.
Ця камера підтримує двосторонній аудіо, що означає, що вона має динамік і мікрофон, які дозволяють вам спілкуватися з будь-ким, хто знаходиться в зоні дії камери.
Інтелектуальне виявлення та автоматичне відстеження.
Слідкуйте за тим, що відбувається навколо вашої власності, завдяки датчику виявлення руху камери. Функція автоматичного відстеження дозволяє камері відстежувати рухи будь-якої людини або домашньої тварини в полі її зору.
| Характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Інтерфейси | - |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | Є |
| Вага | 171 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Ні |
| Вулічна | Ні |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+40°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Звукова сигналізація | Ні |
| клас захисту | внутрішня |
| Колір | White |
| Кут нахилу | 50° |
| Кут огляду по вертикалі | немає даних |
| Кут огляду по горизонталі | 88° |
| Кут повороту | 355° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Робоча напруга | 5 В |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2880х1616 |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Розміри | 73 х 73 х 114 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Ні |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | Ні |
| Тип | Бездротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| У комплекті | камера, інструкція |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Форм-фактор | кубічна |
| Формат відео | H.264 |
| Хмарне сховище | Є |
| Чутливість | немає даних |
























































































































