- Бренд:
- Код товару:D-E321
- Доступно:В наявності
1 199 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Внутрішня Wi-Fi камера Reolink E321 забезпечує огляд приміщення на 360 градусів завдяки функції панорамування та нахилу. Вона дозволяє транслювати та переглядати записи у форматі 1080P 3MP Super HD за доступною ціною. Тепер оновлена з функцією виявлення людей/домашніх тварин/крику.
Виявлення плачу людини, домашнього улюбленця, дитини. Віддалений перегляд у реальному часі будь-коли – дивіться, що відбувається у вашому домі, з телефону, планшета чи комп’ютера будь-де та будь-коли за допомогою мобільного додатку та клієнтської програми для настільних комп’ютерів. Легке встановлення – підключіть камеру до розетки.
Підключайтеся до Wi-Fi 2,4 ГГц (несумісний з Wi-Fi 5 ГГц). 3 МП Super HD – набагато чіткіше, ніж камера 1080p. Фіксуйте повсякденні моменти з високою чіткістю.
Панорамування на 355° та нахил на 50° – допомагає зосередитися на кількох зонах вашого будинку. Широкий кут огляду 82°. Двосторонній зв’язок – легко спілкуйтеся безпосередньо з родиною через камеру.
Нічне бачення – чітко бачите кожен рух вашої дитини чи домашньої тварини за умов слабкого освітлення. Сповіщення про рух – сповіщає вас, коли камера виявляє щось незвичне.
Запис за рухом, цілодобовий або за розкладом – підтримує безперервний запис або запис при виявленні руху або у запланований час.
Гнучке та безпечне сховище – вставте карту microSD або підключіть E321 до відеореєстратора Reolink для локального зберігання.
Працює з Google Assistant – за допомогою простої голосової команди ви можете переглядати відео в реальному часі на своєму Google Nest Hub або телевізорах, сумісних із Chrome Cast.
| Характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Інтерфейси | - |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | Є |
| Вага | 167 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Ні |
| Вулічна | Ні |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+40°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Звукова сигналізація | Ні |
| клас захисту | внутрішня |
| Колір | White |
| Кут нахилу | 50° |
| Кут огляду по вертикалі | немає даних |
| Кут огляду по горизонталі | немає даних |
| Кут повороту | 355° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Робоча напруга | 5 В |
| Роздільна здатність | 3 МП |
| Роздільна здатність відео | 2304х1296 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 73 х 73 х 114 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Ні |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | Ні |
| Тип | Бездротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| У комплекті | камера, інструкція |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Форм-фактор | кубічна |
| Формат відео | H.264 |
| Хмарне сховище | Ні |
| Чутливість | немає даних |










































































































