- Бренд:
- Код товару:D-P757 (Duo 3V PoE)
- Доступно:В наявності
10 249 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Reolink Duo Series P757 – це професійна 16-мегапіксельна (16MP) IP-камера відеоспостереження з двома об'єктивами, що забезпечує панорамне зображення надвисокої чіткості. Камера підтримує PoE (Power over Ethernet), оснащена ІЧ-підсвічуванням до 30 метрів, підтримує SD-карти до 512 ГБ та має клас захисту IP67 для зовнішнього використання.
| Характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв`язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Вага | 680 г |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулічна | так |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+55°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звукова сигналізація | є |
| клас захисту | IP66 |
| Колір | White |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 60° |
| Кут огляду по горизонталі | 180° |
| Кут повороту | немає даних |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Роздільна здатність відео | 4608х1728 |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Розміри | 195 х 103 х 56 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| Фокусна відстань | 3.2 мм |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.265 |
| Чутливість | немає даних |







































































































































