- Бренд:
- Код товару:D-IPC-K2MP-3H1WE
- Доступно:В наявності
1 071 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
3МП IP камера Imou Ranger Mini (IPC-K2MP-5H1WE) (3.6мм) – це компактна та функціональна камера для відеоспостереження з високою роздільною здатністю 3МП (2304 x 1296) та частотою 20 к/с. Оснащена 1/3" CMOS-матрицею і об’єктивом 3.6 мм з кутом огляду 87 °. Підтримує кодеки H.264 і H.265 для ефективного стиснення відео. Вбудований нічний режим (до 10 м) забезпечує чітку картинку в темряві. Смарт-функції включають детектор руху, виявлення людини та авто-трекінг. Працює від 5 VDC. Корпус білого кольору.
| Характеристики | |
| Bluetooth | Ні |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | Ні |
| Вага | 200 г |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Визначення номерних знаків | Ні |
| Визначення перетину лінії | Ні |
| Вулічна | Ні |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+45°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | Ні |
| Детектор руху | Є |
| Звукова сигналізація | Ні |
| клас захисту | внутрішня |
| Колір | White |
| Кут нахилу | 50° |
| Кут огляду по вертикалі | 36° |
| Кут огляду по горизонталі | 66° |
| Кут повороту | 355° |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | Є |
| Підтримка 4G/LTE | Ні |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | Ні |
| Робота від акумуляторних батарей | Ні |
| Робота від сонячної батареї | Ні |
| Робоча напруга | 5 В |
| Роздільна здатність | 3 МП |
| Роздільна здатність відео | 2304х1296 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 96 х 96 х 106.2 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | Є |
| Світлова сигналізація | Ні |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | Ні |
| Тип | дротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | видимий світло |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат відео | H.264/H.265 |
| Чутливість | 0.01 – 0.09470 лк |







































































































