Бренд:
Код товару:
D-IPC-PS8D-5V0
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Аналітика та аларми: аудіовізуальна сигналізація, розпізнавання типів об`єктів
| Характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв`язок |
| Аудіо детекція | є |
| Вага | 254 г |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулічна | так |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | - |
| Звукова сигналізація | немає |
| клас захисту | IP67 |
| Колір | White |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 52° |
| Кут огляду по горизонталі | 96° |
| Кут повороту | немає даних |
| Максимальний обсяг картки пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 109.9 х 109.9 х 95.7 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | немає |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | немає |
| Тип | дротові |
| Тип камери | IP |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| У комплекті | камера, блок живлення, монтажний комплект, інструкція |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат відео | H.264/H.265 |
| Хмарне сховище | є |
| Чутливість | 0.001 - 0.009422 лк |





































































































