- Бренд:
- Код товару:D-TAPO-P100-2-PACK
- Доступно:В наявності
971 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Tapo P100 - смарт розетка з підтримкою Wi-Fi від компанії TP-Link. Виглядає як звичайна розетка, але має більше функцій, які дозволять зробити побут більш технологічним.
Дозволяє дистанційно керувати підключеними до розетки пристроями, використовуючи додаток Tapo. Тобто, одна розетка робить розумним будь-який пристрій, навіть якщо це антикварний світильник.
Дає змогу налаштувати розклад роботи пристроїв - наприклад, вимкнути зарядку смартфону через 2 години або вимкнути лампу в 22:00. Також доступна функція таймеру, при якій користувач задає зворотній відлік для підключених пристроїв.
Підтримується голосове управління (Google Assistant), функція "не вдома" (автоматичне вимкнення/увімкнення пристроїв в певний час для імітації людини в будинку).
Для налаштування не потребує специфічних навичок, все управління здійснюється за допомогою додатку.
| Характеристики | |
| USB-порт | немає |
| Бездротовий стандарт | Bluetooth / Wi-Fi |
| Віддалений доступ (через додаток або хмару) | є |
| Вага | 100 г |
| Вид | розетка |
| Вологозахист | немає |
| Входить до комплекту | розетка, посібник з налаштування |
| Голосове управління | є |
| додаткова інформація | режими "не вдома", "поділитися з родиною" |
| З екраном | немає |
| Кількість розеток | 2 шт |
| Колір | білий |
| Локальний доступ | є |
| Максимальне навантаження | 2300 Вт |
| Матеріал | вогнестійкий полікарбонат |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Облік витраченої електроенергії | немає |
| Облік часу роботи | немає |
| Підсвічування | немає |
| Робота за розкладом | є |
| Робоча вологість | 10 – 90 % відносної вологості, без конденсації |
| Робоча температура | 0 °C – 35 °C |
| Розміри | 72 х 51 х 40 мм |
| Світлова індикація навантаження | немає |
| Стандарт роз'єму | європейський |
| Сумісність | Alexa / Google Assistant |
| Сумісна версія ОС | Android 4.3 і вище / iOS 9 і вище |
| Таймер | є |
| Терморегулятор | немає |
| Тип під'єднання | бездротовий |
| Управління через додаток Android / iOS | є |
| Управління через концентратор / Hub | немає |
| Управління через пульт (RF / Пульт ДУ) | немає |













































































































