Бренд:
Код товару:
D-f.U4653101
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Знищувач Fellowes 53C - компактний, практичний і тихий знищувач для персонального використання в малому офісі.
ручка для перенесення
окремий слот для знищення CD/DVD і кредитних карт
продуктивність: до 10 аркушів (70 г), (розмір частинок 4x35 мм)
рівень секретності: P-4 - знищує документи з невеликими скобами, скріпками, кредитні карти і CD / DVD
ємність кошика: 23 літри
простота у використанні
запуск/зупинка механічна
функція реверсу
знищення на дрібні фрагменти (4x35 мм)
забезпечує високий рівень секретності і зменшує швидке заповнення кошика
окремий слот і ножі для знищення CD / DVD дисків і кредитних карт
невелика вага, що забезпечує легкість і практичність, при очищенні кошика
| Характеристики | |
| Автоматичне подання | немає |
| Автостарт/стоп | немає |
| Вага | 6.8 кг |
| Габарити | 457х355х242 мм |
| Дисплей | немає |
| Зниження платіжних карток | є |
| Знищення компакт-дисків | є |
| Знищення паперу | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 10 листів |
| Місткість кошика | 23 л |
| Потужність | немає даних |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х35 мм |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень безпеки | 4 |
| Формат | А4 |
| Швидкість знищення | 2 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 220 мм |





































































































