- Бренд:
- Код товару:E-SUN2000-6KTL-L1
- Доступно:В наявності
49 000 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Гібридний інвертор Huawei SUN2000-6KTL-L1, потужністю 6 кВт для однофазної системи - це сучасне рішення для автономної роботи акумуляторних батарей і одночасно для максимальної генерації сонячної станції в мережу за Зеленим тарифом при 100% зарядці АКБ.
| Характеристики | |
| Вага | 12.3 кг |
| Вихід | 230 В |
| Вхід | 2х DC PV-input |
| Захист | IP 65 |
| Кількість трекерів | 2 |
| Колір | Білий |
| Макс. струм короткого замикання на МРРТ | 18 А |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Напруга відкритого ланцюга | 600 |
| Напруга роботи | 90-560V |
| Напруга роботи макс. потужності | 360 |
| Охолодження | пасивне |
| Підключення | RS 485 |
| Повна потужність | 6 кВА |
| Потужність | 6 кВА |
| Розміри (ШхВхГ) | 360 x 360 x 140 mm |
| Сумісність | LG Chem RESU 7H_R / 10H_R – 350-450V DC, 10A/15A |
| Тип | Сітковий інвертор |
| Тип PV контролера | MPPT |

























































































































