Бренд:
Код товару:
TU-RDSA240K40WN
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Холодильник RDSA240K40WNКомпактний та лаконічний холодильник з можливістю перенавішування дверцят впишеться в будь-якому оточенні. Вибирайте будь-який кут розкриття, щоб легко розмістити його біля стін або меблів, зберігаючи вільний доступ до продуктів. Мінімум проблем із розморожуванням забезпечить технологія MinFrost®, яка суттєво знизить утворення льоду в морозильній камері холодильника. А міцні та стильні полиці із загартованого скла забезпечать більше надійності, витримуючи будь-яку вагу продуктів та надовго зберігаючи свій вишуканий глянець. Легко переглядайте весь простір усередині та знаходите навіть найменші закуски та соуси – навіть глибоко біля стінки.LED-підсвічуванняПокращений огляд всіх продуктів на полицях забезпечить LED-підсвічування, що створює м'яке розсіяне світло від стіни до стінки. Легко знаходите продукти, залишаючи дверцята меншими за розкриті, що забезпечить більше комфорту і значно знизить енерговитрати. Світлодіодні лампи працюють стабільно та довговічно, зберігаючи високу енергоефективність для мінімальних витрат. Насолоджуйтесь максимальним комфортом та практичністю щодня!Прекрасне оснащенняСтворюйте свою ідеальну систему зберігання, легко розподіляючи продукти за категоріями. Beko підтримує найкращу організацію полиць та ящиків, щоб вмістити будь-які запаси. Полиці із загартованого скла виглядають стильно та забезпечують більше надійності, не збираючи подряпини. А для зберігання фруктів і овочів використовуйте закритий ящик внизу відділення, що ще краще зберігає свіжість.Менше льоду – більше смаку та свіжостіТехнологія охолодження MinFrost® працює стабільно та ефективно, значно знижуючи утворення льоду всередині морозильного відділення. Завантажуйте більше продуктів та упаковок, не турбуючись, що вони примірзнуть один до одного і деформуються. Насолоджуйтеся ідеальним порядком та забудьте про часте розморожування.
| Характеристики | |
| Вага | 44 кг |
| Виробник | Beko |
| Висота | 146.5 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 57,4 см |
| Загальний об'єм | 223 л |
| Керування | Електронне |
| Клас енергоспоживання | Е |
| Колір | Білий |
| Країна | Румунія |
| Об'єм холодильної камери | 177 л |
| Об'єм морозильної камери | 46 л |
| Система охолодження | Статична |
| Тип компресора | Звичайний |
| Ширина | 54 см |





































































































